Hakkımızda

RUMEYSANUR TESETTÜR GİYİM

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için www.rumeysanurtesettur.com sitemizi kurmuş bulunmaktayız. Tüm ürünlerimiz sertifikalı olup, kumaş kalitemizden ödün  vermemekteyiz. 

    ” Rumeysanur Tesettür”  olarak kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü, en uygun fiyata satma prensibimizi devam ettirmekteyiz. Daima güleryüzlü hizmet, zamanında teslimat çalışma ilkelerimizin başında yer almaktadır.

       Kadın tesettür giyimde marka haline gelen firmamız size tesettür giyimle ilgili her konuda sonsuz çözümler üretmekte.  Tesettür de abiye, eşarp, elbise, ferace ve özel dikim ürünlerimizle size her konuda yardımcı olabilecek bilgiye ve beceriye sahibiz. Uygun fiyatlara kaliteli giyinmek herkesin hakkıdır düşüncesiyle yıllardır mağazamızı hizmetinize sunuyoruz. Kategorilerimizdeki tüm ürünler stoklarımızda olup, toptan ve perakende alımlarınızda anında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mağazamızdaki ürün zenginliğimiz sayesinde aradığınız her şeyi Rümeysanur Tesettür‘ de bulabilirsiniz. Günlük ve özel günlerde rahatlıkla üstünüzde taşıyabileceğiniz ürünlerimizi yakından görmek için sizi satış mağazamıza bekliyoruz. Dilerseniz iletişime geçip beğendiğiniz ürünü havale yaparak bizden kargoyla temin edebilirsiniz.

Ürünlerimiz kendi üretimimiz olup sizlere en iyi hizmeti vermek ve tesettürde tek adresiniz haline getirmek için kaliteli kumaş ve usta işçiliklerle sizlere sunulmaktadır. Atölyemizde çalışan birbirinden usta ekibimizle renk ve desen çeşitliliğinde sınır tanımadan sizlerin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar ortaya koyuyoruz. Her yaşa ve her zevke uygun tasarlanmış ürünlerimiz sizlere etrafınızdan beğeniler kazandıracak. Buraya tıklayarak ürün çeşitlerimize hemen yönlendirilebilirsiniz.