Tesettür Kombinleri ve Toplu Alımlar

Her zaman için toplu alımlar tekli alımlardan daha ekonomik olmuştur. Bunun en büyük kanıtı da tesettür giyim alanında aktif olarak üretilen kombin modelleri. Bu sayede bir yerine en az iki ürün alan hanımlar, iki adet farklı elbise ya da giyecek aldığı için fiyatlar konusunda da rahata eriyorlar. Aynı zamanda hanımlar için kreasyon oluşturmak ve ikili kıyafetler arasında renk ve biçim uyumu sağlamak her zaman kolay olmuyor. Bu nedenle ünlü modacıların ve stilistlerin renk bilgisine dayanıp tasarım tecrübelerini ön plana koyarak hanımlara özel oluşturdukları tesettür giyim kombinleri bu alanda da hanımlara şık ayrıcalıklar sunuyor. Böylece müşteriler ”bunla ne giysem daha çok yakışır”gibi tatlı giyim telaşlarından arınıp hazır halde kendilerine sunulan kombin seçeneklerini özgürce ve çok daha uygun fiyatlar ile değerlendirebiliyor.

Tesettür kombin oluşturulurken göz önüne alınması gereken en önemli kural kıyafetlerde kullanılan renklerin uyumudur. Şaldan tercih edilen ayakkabıya kadar kıyafetlerde seçilen renkler uyum içerisinde olmalıdır. Sezonun trend renk kombinleri göz önüne alınarak oluşturulan kıyafet kombinleri, daha rahat kombin oluşturmanızda size yol gösterecektir. Eğer tek renk kuralı ışığında bir kombin oluşturacaksanız, seçtiğiniz rengin kıyafetlerinizde farklı tonlarda olmamasına özen göstermelisiniz. Farklı kumaşlar aynı rengi kimi zaman ton farklarını açığa çıkartarak gösterir ve bu da şıklığınıza gölge düşürecek bir durumdur. renk tonlamalarında yoğun ışık altında karar vermek doğru bir tercih olacaktır.
Tesettür kıyafetler tesettürlü kadınlar için özel olarak tasarlandığı için, ürün seçimlerinde büyük bedenler seçmek oldukça yanlıştır. Mevcut bedeninizden büyük kıyafetler seçtiğinizde boyunuz daha kısa görünür ve olduğunuzdan daha kilolu bir görüntü ortaya çıkartırsınız. Üzerinizde büyük duran kıyafetler ise ne yazık ki sizi trend bir görünümden uzaklaştırır ve tesettür şıklığına sahip olmanıza engel olur.

Kategoriler: Blog