Tesettür Pardesü Nedir?
Tesettür pardesü nedir derseniz tesettürlü bayanların değişik renkler ile modaya uyarladığı ayak bileklerine kadar uzun son zamanlarda çok giyilen tesettürlü bir bayan giysidir. Pardesü modelleri geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Yazın altına ince kıyafetler ile giyilebilecek en iyi parçadır. Bazıları cepli bazıları dantel desenli birçok modele sahiptir pardesüler.

Şimdi kombininden bahsedebiliriz. Tesettür giyim modasının gözdelerinden pardesü nasıl olmalı derseniz size püf noktalarından bahsedeyim. Renk uyumu olmalıdır. Aşağıdaki cacharel markalı kombini tavsiye ederim mesela . Giydiğiniz pardesünün altına seçtiğiniz etek yada pantolon pardesünüzün bir renk tonunda olmalıdır.Farklı renkler seçip göz yormamalıyız. İkici olarak giydiğiniz pardesü dar ise altına kloş bir etek tercih etmek yerine dar kesim bir etek tercih etmelisiniz. Kullandığınız pardesü kumaşı da önemli ince bir pardesünün altına kot bir etek olmaz. Bu tür noktaları da atlamak gerekir.
Tesettür Pardesü Çeşitleri ve Fiyatları
Pardesü çeşitleri genelde değişmektedir. Ama biz pardesü modellerini seçerken püf noktamız, hatlarımızı belli etmeyen hafif bol pardesüler olmalıdır. Amacımızın örtünmek olduğunu unutmamalıyız. Pardesü fiyatlarına gelirsek fiyatlar değişmektedir. Bazı markalarda yazlık pardesü modelleri şu anda 80 lira ile 130 lira arasında değişmektedir. Ama daha moda markalardan istiyorsanız 150 lirayı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Reklam gibi olacak ama kaliteden ödün vermeyin bence pahalı demeyin işçilik ve kumaş kalitesi açısından bazı pardesü çeşitleri verildikleri paralara değiyor.

Kategoriler: Blog